Anasayfa
    Kaymakamlık
    Eski Kaymakamlar
    Tarihçe
    Atatürk
    Taşova
    Nüfus Bilgileri
    Bağlı Kuruluşlar
    Ticari Rehber
    Turizm
    Emniyet Müdürlüğü
    Eğitim Köşesi
    Sağlık Köşesi
    Haberler
    Duyurular
    Bilgi Edinme
    Ödüllü Makaleler
    Sivil Savunma
    Küçük İlanlar
    İz Bırakanlar
    Etkinlikler
    Stk
    Köyler
    Muhtarlar
    Basında
    Faydalı Linkler
    Önemli Telefonlar
    İnsan Hakları
    Albüm
    İletişim 

TAŞOVA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ATASOY
1958 yılında Ankara'nın Çamlıdere İlçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Çamlıdere'de, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara'da tamaladıktan sonra 1985 yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

1986-1996 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı'nda Personel Genel Müdürlüğü bünyesinde çeşitli idari görevlerde bulundu. 1996-2000 yılları arasında Ankara'nın Mamak İlçesinde çeşitli okullarda öğretmen olarak görev yaptı. Mamak Vehbi Dinçerler İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı iken 18 Haziran 2000 tarihinde Van Muradiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne, mütakiben de 13 Temmuz 2002'de Konya Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne atandı.

Bu görevini yürütürken 20 Temmuz 2004 tarihinde Taşova İlçe Miili Eğitim Müdürlüğüne atandı. Evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.

"Otaöğretim Kurumları İçin İşletme-1" adlı ders kitabı yayınlanmıştır. Ayrıca, hobi olarak edebiyatla yakından ilgilenmekte olup, çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanmış makale ve şiirleri bulunmaktadır.

e-mail : araatasoy05@hotmail.comBu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

web :
www.antoloji.com/ali_riza_atasoy

Hamit AKKOYUNLU - Şube Müdürü

1966 yılında Bayburt'ta doğdu. İlköğrenimini Gökçedere Kasabasında, Ortaöğrenimini Gümüşhane Maraşal Çakmak Öğretmen Lisesinde tamamladı. 1988 yılında Erzincan Eğitim Yüksek Okulundan mezun oldu.

Şanlıurfa Halfeti Dergili, Atatürk ve Yeşilözen İlkokulları,Samsun Çarşamba Eğridere Köyü, Amasya Taşova Belevi ilköğretim Okulunda öğretmenlik yaptı.

1999 yılında 2+2 Lisans Tamamlama ProGramı Sosyal Bilgiler bölümünü bitirdi. 2000 yılında görevde yükselme sınavına girerek A tipi sertifika aldı, müteakiben 16.07.2001 tarihinde Taşova Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Müdürlüğüne atandı. Bu görevini sürdürürken 18.04.2006 tarihinde Taşova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mehmet UYSAL - Şube Müdürü

1960 yılında Taşova'da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Taşova'da, liseyi Tokat'ta bitirdikten sonra, 1983 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 1984-1990 yılları arasında Adana Yakapınar Selahattin Afşar Lisesinde öğretmen olarak görev yaptı. 1990-1999 yılları arasında Taşova Belevi İlköğretim Okulu Müdürü olarak görev yaptı. 1999 Eylül ayından itibaren Taşova Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda öğretmen olarak görevini sürdürürken 19.01.2005 tarihinde Taşova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


Bu haber 1444 defa okunmuştur

Duyurular